Pelsan Hakkında

Pelsan Hakkında

Öncelikli amacı hijyen standartları ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini artırmak olan Pelsan 2007 yılında, sektörde 70 yılı aşkın tecrübesi bulunan Hassan Group bünyesinde kuruldu. Pelsan, kuruluşundan bu yana Türkiye`nin ilk nefes alabilen polietilen film üreticisi olarak medikal, hijyen ve izolasyon alanındaki sektörlere hizmet vermektedir.

Hizmet verilen sektörlerin insan sağlığı açısından ne denli önemli olduğunun farkında olan Pelsan önceliklerini bu bilinçle belirlemekte ve teknolojinin tüm olanaklarını müşterilerine sunmaktadır. Pelsan bünyesinde üretilen tüm ürünlerin gerek üretim prosesinde, gerekse de üretim sonrasında ileri teknoloji ekipmanlarla process ve kalite kontrolü sağlanmaktadır.

Breatech adı altında üretilen Pelsan ürünleri, yurtiçi ve yurtdışında önde gelen çocuk bezi ve medikal malzeme üreticileri tarafından kullanılmaktadır.

Pelsan, Türkiye`nin ilk nefes alabilen film üreticisi olarak, edindiği ilkelerden ödün vermeden sektörün öncüsü konumunda varlığını sürdürerek çalışmalarının boyutlarını ve verimliliğini artırmaya aralıksız devam etmektedir.

 

İLKELER:

Ekip Çalışması Yapmak

Sürekli İyileştirmek

Kişisel Sorumluluk Üstlenmek

Müşteri Odaklı olmak

İş ahlakına uygun hareket etmek

Çalışanlarını önemsemek, geliştirmek ve onlara güvenmek

KENDİN TASARLA!

Türkiyede ilk ve tek PELSAN tarafından müşterilerine sunulan "Kendi Tasarla" sistemiyle müşterilerimiz istedikleri tasarımları oluşturabiliyor. Zengin karakter kütüphanesinden istenilen renklerde birçok yaratıcı tasarım oluşturulabiliyor.

SEKTÖRLER