İzolasyon

İzolasyon

Nonwoven üzerine Polietilen filmin lamine edilmesiyle her türlü kırma/eğimli çatı, siding, metal çatı, shingle ve giydirme cephe sistemlerine “su yalıtım malzemesi” olarak tedarik edilen Breatech ürünleri, nefes alabilme özelliği sayesinde su buharı ve nemi dışarı atıp hava sirkülasyonunu sağlar. Polietilen filmin sıvı geçirmezlik özelliği sayesinde ise çatıya sızması muhtemel yağmur sularına ve diğer tüm dış etkenlere karşı bariyer görevi görür. Böylelikle yapı içinde oluşan nem dışarı atılırken dış etkenlere karşı da tam korunma sağlanmış olur.

 

Nefes alabilen polietilen film ve nonwoven üzerine tek ya da çift taraflı talebe göre şekillendirilecek baskı yapılabilmektedir. Breatech ürünlerinin su buharı geçirgenlikleri (nefes alabilirlik) talebe göre istenilen değerlerde sunulmaktadır.

KENDİN TASARLA!

Türkiyede ilk ve tek PELSAN tarafından müşterilerine sunulan "Kendi Tasarla" sistemiyle müşterilerimiz istedikleri tasarımları oluşturabiliyor. Zengin karakter kütüphanesinden istenilen renklerde birçok yaratıcı tasarım oluşturulabiliyor.

SEKTÖRLER