İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Temel İnsan Kaynakları politikamız, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak; herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir. Hedefimizi sürekli yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider VE öncü yapımızı koruyup, farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlayıp, dünya markası olmak ve bu başarıyı tüm çalışanlarımızla paylaşmak temel ilkelerimizdendir. Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, başarı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına ve takım ruhuna inanan, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanan ve aynı zamanda sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

Çalışanlarımız yeteneklerine, kariyer hedeflerine ve başarılarına göre yönlendirilir. İşe alım, yükselme ve atamalarda başarı esas alınır. Çalışanlar başarılarına ve ilan edilmiş kriterlere uygun olarak, adil ve şeffaf bir süreçte değerlendirilerek işe alınır, yükseltilir.

KENDİN TASARLA!

Türkiyede ilk ve tek PELSAN tarafından müşterilerine sunulan "Kendi Tasarla" sistemiyle müşterilerimiz istedikleri tasarımları oluşturabiliyor. Zengin karakter kütüphanesinden istenilen renklerde birçok yaratıcı tasarım oluşturulabiliyor.

SEKTÖRLER